Káva v těhotenství

16. 5. 2013, 10:47

Káva v těhotenstvíO kávě už toho bylo napsáno opravdu spousta. Její kvalitu a druhy posuzují stále dokola nejrůznější testy. Vědci a lékaři se také neustále pokoušejí o popis jejích účinků na lidský organismus. Je vhodná v těhotenství, ovlivňuje krevní tlak? A tak dále a tak dále.


Zelená káva – cesta k vašemu zhubnutí

7. 3. 2013, 16:47

Zelená káva – cesta k vašemu zhubnutí Jestliže vás trápí nadváha a vy se chcete bezbolestným a přitom účinným způsobem zbavit vašich přebytečných kilogramů a přitom své tělo neochudit o potřebné živiny, je pro vás ideální volbou zelená káva.


Fair trade – férový obchod

7. 3. 2013, 16:25

Fair trade – férový obchod Mezinárodní sociální hnutí usiluje o pomoc obyvatelstvu chudobou sužovaných zemí třetího světa. Hnutí prosazuje vyplácení spravedlivých cen za zboží, o dodržování sociálních a ekologických standardů při produkci mnoha komodit.


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Zrnová káva akce

7. 9. 2012, 11:36

Zrnová káva akceZrnková káva je jednoznačně doporučována k přípravě lahodného šálku kávy. Nejlepší je z čerstvě namleté. Požitek z takto připravené kávy pak nemá konkurenci. Zrnková káva akce je ideální šancí k nákupu té nejlepší kávy za super ceny.


Káva akce

23. 8. 2012, 10:11

Káva akceKáva je jednou z nejobchodovatelnějších komodit v celosvětovém měřítku. Káva se pěstuje na mnoha kontinentech, kde jsou pro ni ty nejvýhodnější klimatické podmínky. Káva akce je příležitostí nákupu kvalitní kávy za velice příznivé ceny.


Zrnková káva 1 kg

16. 8. 2012, 14:57

Zrnková káva 1 kgO kvalitě kávy rozhoduje spousta faktorů. Její původ, odrůda kávovníku, ze kterého byla zrnka sklizena, proces jejího pražení a mletí, způsob přípravy, dochucení, mnohdy její chuť ovlivní i to, s kým si ten pověstný šálek kávy vychutnáte.


Test kávy

8. 8. 2012, 14:24

Test kávyKáva, to je prostě fenomén. Káva, to je věda. Nesčetně druhů, nesčetně způsobů přípravy. Nepočítaně názorů na její vliv na lidský organismus. Právě proto je káva velmi často objektem nejrůznějších testů. A ty mají většinou dost různé výsledky.


Zrnková káva

2. 8. 2012, 11:20

Zrnková kávaKáva, káva, káva. Zrnková, rozpustná, s cukrem, mlékem, černá. Základem je samozřejmě pokaždé plod kávovníku. Ovšem výsledný produkt, tedy onen lahodný mok, to už je otázka nekonečného počtu variant. Základem je káva zrnková.


Překapávač kávy

1. 8. 2012, 14:20

Překapávač kávyKávu si můžeme vychutnat v mnoha a mnoha variantách. Někteří milovníci černého horkého nápoje nenechají dopustit na "klasického českého turka" se spoustou sedliny na dně hrnku, jiní dávají přednost káva připravené v překapávači.


Zrnková káva 100% Arabica

1. 8. 2012, 13:07

Zrnková káva 100% ArabicaPokud si chcete skutečně dopřát tu nejlepší kávu na světě, sáhněte v nabídce po druhu arabika. Ne nadarmo byla tato káva zvolena a vyhodnocena již několikrát po sobě v nejrůznějších testech jako ta nejlepší. Nezaměnitelné aroma i chuť jsou toho důkazem.


Rozpustná káva

1. 8. 2012, 9:31

Rozpustná kávaKaždý opravdový milovník kávy má samozřejmě tu svou oblíbenou, nejlepší. Někteří nenechají dopustit na pravého silného černého turka s bohatou sedlinou. Jiní dávají přednost kávě rozpustné. Po jejím vypití ne dně hrnku žádnou sedlinu nenaleznete.


Instantní káva

31. 7. 2012, 14:29

Instantní kávaSpousta z nás dává přednost instantní kávě před tou klasickou zrnkovou? Proč? A jaký je vlastně mezi jednotlivými druhy kávy rozdíl? Je instantní káva vyrobena z ropy? Ale samozřejmě že ne! Nebojte se. Jedná se o kávu pravou, kvalitní!


Zelená káva na hubnutí

31. 7. 2012, 14:02

Zelená káva na hubnutíO vlivech kávy na lidský organismus toho bylo napsáno již velmi mnoho. Například to, že dokáže ovlivnit krevní tlak, už považujeme za potvrzený fakt. O jiných vlivech se stále vedou diskuse. Je káva schopna pomoci nám v hubnutí?


Česká káva

31. 7. 2012, 14:00

Česká kávaPití kávy má u nás dlouholetou tradici samozřejmě. Většina z nás dává přednost kvalitní zahraniční kávě. Mluvíme-li tedy o surovině jako takové. Brazílie, Kolumbie, Indonésie a tak dále. V tom asi není žádných pochyb či sporů.


Druhy kávy

31. 7. 2012, 13:58

Druhy kávyKáva, káva, káva. Fenomén již mnoho a mnoho let, desetiletí, staletí. Pije se všude na světě. Není se čemu divit, že druhů kávy se dnes v podstatě nelze dopočítat. Vždyť pokud bychom se o to snad i chtěli pokusit, je potřeba nejdříve si ujasnit, zda se bavíme o surovině nebo výsledném nápoji.


Kvalitní zrnková káva

31. 7. 2012, 13:57

Kvalitní zrnková kávaKvalita kávy je ovlivněna skutečně mnoha a mnoha faktory. Mluvíme tedy o kávě coby surovině. Způsoby a varianty její konečné přípravy, tedy přípravy nápoje, ponechme chvíli stranou. Co kvalita zrnkové kávy? Odkud a jakou? Jaká zrnka jsou kvalitní?


Nejlepší káva

31. 7. 2012, 13:54

Nejlepší  kávaJaká káva je ta nejlepší? Oslazená s mlékem, nebo ještě lépe s kopečkem šlehačky a zmrzlinou? Nebo naopak černá, silná, s velkou vrstvou sedliny? Každý, kdo pije kávu, má tu svou oblíbenou, prostě nejlepší variantu. Prostě není káva jako káva.


Italská káva

31. 7. 2012, 13:05

Italská kávaMáte chuť na skutečně dobrou kávu? Vyrobenou z nejkvalitnějších zrn. Správně připravenou i naservírovanou. Tak akorát silnou. Dokonale voňavou, čerstvou, ideálně dochucenou? Často si to vše spojujeme s "pravou italskou kávou".


Káva Lavazza

30. 7. 2012, 13:19

Káva LavazzaKáva, to zdaleka není "jen" horký černý nápoj, prášek z pražených a semletých semen kávovníku přelitý vroucí vodou. Káva, to je potěšení, radost vybrat a připravit tu nejlepší, přesně takovou, jakou máme rádi. A to je někdy skoro věda!


Mletá káva

30. 7. 2012, 11:35

Mletá kávaPokud se pozastavíme u variant a druhů káv, dojdeme jistě k závěru, že nejčastější podobou kávy, kterou si kupujeme, je káva mletá. Na "českého turka" Prostě většina milovníků kávy nenechá dopustit. Rozpustná káva? Bez sedliny to prostě nemůže být káva, tvrdí.


Čerstvá káva

30. 7. 2012, 11:11

Čerstvá kávaV tom, zda bude káva, ve smyslu konečného produktu, tedy nápoje, skutečně dobrá, hraje velmi významnou roli čerstvost kávy ve smyslu suroviny, prášku, zrn. Jak pořídit a především udržet kávu čerstvou? Pojďme si dát pár rad.


Příprava kávy

30. 7. 2012, 11:10

Příprava kávySprávná příprava kávy je tím nejdůležitějším a nejpodstatnějším faktorem při přípravě kvalitního a oblíbeného nápoje. Existuje mnoho druhů přípravy kávy. U nás je stále oblíbeným a vyhledávaným druhem kávy klasický turek.


Dóza na kávu

30. 7. 2012, 11:09

Dóza na kávuDózy na kávu se vyrábějí v mnoha různých provedeních. Jedná se o dózy z tradičních materiálů, ale také o dózy v moderním designovém provedení. Elegantní dóza ve skleněném provedení může být také výrazným doplňkem moderní kuchyně.


Káva s příchutí

30. 7. 2012, 11:02

Káva s příchutíKáva je jedním z nejoblíbenějších nápojů na celém světě. V poslední době přišla na trh také káva s nejrůznějšími příchutěmi. Zrnková káva čerstvě namletá před přípravou kávy s příchutí dodá šálku kávy velice originální chuť.


Káva instantní

30. 7. 2012, 11:00

Káva instantníKáva instantní slouží k rychlé a jednoduché přípravě kávy. Instantní káva přišla poprvé na svět zhruba před sto lety. Tato káva zaujímá stále přednější místo a v některých zemích její popularita výrazně stoupá. Také u nás trend kávy instantní stoupá.


Aromatizovaná káva

30. 7. 2012, 10:59

Aromatizovaná kávaAromatizovaná káva má poměrně krátkou historii. K ochucování kávy došlo poprvé na území USA v 70 letech 20 století. Aromatizování kávy se provádí především u levnějších odrůd kávy. Nejčastěji používají syntetické nebo přírodní aromatické látky.


Káva Illy

30. 7. 2012, 10:56

Káva IllyKáva Illy je značkou pravé italské kávy. Její počátky se datují s rokem 1933 v souvislosti se známým italským městem Terst. Káva Illy je směsí kávy, která se praží ve třech stupních. Jsou to tmavě pražená káva, normálně pražená a bez kofeinu.


Zrnková káva 1 Kg

30. 7. 2012, 10:53

Zrnková káva 1 KgZrnková káva 1 kg je kávou, která slouží k přípravě té nejkvalitnější kávy. Zrnková káva je nejlepší volbou té dokonalé a skvělé kávy. Tuto kávu si oblíbilo množství lidí a plně oceňují její výhody. Česká zrnková káva je tradice.


Káva na hubnutí

30. 7. 2012, 10:52

Káva na hubnutíNadváha a obezita se staly jedněmi z nejpalčivějším problémů dnešní moderní domy. Na našem trhu je k dostání celá pestrá škála různých produktů na zhubnutí. Existuje také celá plejáda různých diet na zhubnutí. Káva na hubnutí je poněkud pomíjena.


Káva bez kofeinu

30. 7. 2012, 10:51

Káva bez kofeinuNesporným faktem je, že káva bez kofeinu chutná docela jinak než klasická káva. Názory na pití kávy bez kofeinu se v mnohém liší mezi odborníky a laiky. Kofein jako takový nemá bezprostřední vliv na chuť kávy. Kávě dodávají chuť různé aromatické složky.


Pražená káva

30. 7. 2012, 10:50

Pražená kávaPití kávy je určitým rituálem. Pakliže si chceme opravdu pochutnat na šálku skvělé kávy, tak tou nejlepší volbou je čerstvá pražená káva, která poslouží k přípravě opravdové lahodné kávy. Pouze čerstvá pražená káva má skutečně intenzivní aroma.


Turecká káva

30. 7. 2012, 10:47

Turecká kávaTurecká káva nebilo "turek". Horký nápoj černé barvy, bez kterého si mnozí z vás prostě nedokážou představit život, dokonce snad ani probuzení a probrání se do nového dne. O co se ale vlastně jedná? Co je to ten pověstný "turek"?


Káva zrnková

30. 7. 2012, 10:45

Káva zrnkováKáva se vyrábí ze zrn kávovníku. Tedy přesněji řečeno z kávových bobů, tedy plodů kávovníku, jejich upražených a umletých semen. Pokud chcete mít jistotu kvalitní kávy, kupujte jistě zrnkovou kávu. Existuje spousta druhů, stačí si vybrat.


Kvalitní káva

30. 7. 2012, 10:43

Kvalitní kávaPod označením káva si někteří představí látkové pytle plné kávových bobů, někteří už upražený a semletý černý prášek a někteří dokonce už přímo hotový horký nápoj lahodné chuti s výrazným aroma. Káva, káva, káva. Která je kvalitní?


Prodej kávy

30. 7. 2012, 10:32

Prodej kávyKdyž se řekne prodej kávy, mnozí z vás si možná představí tržiště, přístřešky z hadrů, které chrání prodejce i nakupující před sluncem, obrovské látkové pytle a v nich spoustu lesklých opražených černých plodů kávovníků.


Cibetková káva

30. 7. 2012, 10:28

Cibetková kávaKáva může být silná, slabá, sladká, černá, s mlékem, šlehačkou, s rumem, s kofeinem nebo bez, s logrem nebo rozpustná. Káva může být kvalitní nebo vyčpělá a bez chuti a aroma. Chcete kávu kvalitní, kupte si kávu cibetkovou.


Presovač na kávu

30. 7. 2012, 10:25

Presovač na kávuKáva, to není jen pověstný životabudič, bez kterého si mnozí z nás v podstatě nedokážou představit jediný den, natož pak ranní probuzení. Příprava kávy je rituál. Tady pro některé z nás. Turka nebo preso? Konvice s vodou nebo domácí presovač?


Pražírna kávy

30. 7. 2012, 10:24

Pražírna kávyPod označením káva si většina z nás představí horký nápoj černé barvy. Někdo si kávu "zpestří" cukrem, někdo mlékem či smetanou, jiní dokonce rumem, likérem, whiskou a podobně. Na začátku je ale pokaždé černý prášek a horká voda.


Káva

25. 7. 2012, 12:27

KávaMnozí z nás si prostě neumí představit začátek dne bez ní! Káva! Ranní probuzení "dorůžova" má opravdu velká spousta lidí spojeno s tímto lahodným mokem. Lahodným? Jistě! Ale není káva jako káva. Pod označením "lahodná" si každý milovník kávy představí něco jiného.


Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail: info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.