Překapávač kávy

Překapávač kávy

1. 8. 2012, 14:20

Kávu si můžeme vychutnat v mnoha a mnoha variantách. Někteří milovníci černého horkého nápoje nenechají dopustit na "klasického českého turka" se spoustou sedliny na dně hrnku, jiní dávají přednost káva připravené v překapávači.

Naše nabídka překapávačů na kávu

Překapávač kávy

Kávu dnes připravujeme mletou nebo instantní, rozpustnou. Druhou zmíněnou variantu mnozí gurmáni a milovníci kávy neuznávají, považují ji za pouhou náhražku té pravé, zrnkové. Není sice pravda, že instantní káva se nevyrábí z kávových zrn, ale musíme asi uznat, že klasické mleté kávě se nevyrovná. Co když si ale chceme udělat pravou kávu, ale bez té pověstné sedliny, bez logru, který nedopatřením polkneme právě ve chvíli, kdy si chceme užít poslední lok milované kávy? Překapávač je řešením!

Překapávač kávy je řešením pro vás!

Co když si chcete udělat pravou kávu, žádnou rozpustnou, ale bez té pověstné sedliny, bez logru, který nedopatřením polkneme právě ve chvíli, kdy si chceme užít poslední lok milované kávy? Překapávač je řešením! Překapávače na kávu se staly velmi oblíbeným doplňkem vybavení kuchyní již před mnoha lety. Funkce, na které jsou založeny totiž umožňují připravit skutečně silnou, čerstvou kávu, pravou, mletou, ale bez sedliny. Ideální kompromis, že?

Ideální kompromis

Čerstvě namletá káva se s tou rozpustnou skutečně může jen stěží rovnat. Na druhou stranu je ale pravda, že ne každý touží po oné sedlině na dně hrnku. A kdyby jen na dně... Částečky mleté kávy, které nedopatřením vniknou i do úst, mohou celkem podstatně narušit náš požitek z jejího pití,. Mohou ho dokonce i zcela zničit. Právě proto se káva připravuje v překapávači. Veškeré "částečky" jsou přefiltrovány. Takovou kávičku pak bez obav doplňte například i šlehačkou, zmrzlinou a tak dále. Nebudete riskovat, že logr vše pokazí.

Pořiďte si překapávač kávy

Překapávač kávy není investicí, která by zruinovala váš rodinný rozpočet. Určitě si ho budete moci dovolit. A pokud chcete ještě něco navíc, kupte si kombinaci s kávovarem, presovačem. Součástí může být i mlýnek. Vychutnáte si kávu vždy absolutně nejčerstvější, s pěnou. To nejlepší espresso na světě. Nebo raději latte s mléčnou pěnou, cappuccino?

Zobrazení: 260870 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Káva v těhotenství

  16. 5. 2013, 10:47 | Diskuze (1)

  O kávě už toho bylo napsáno opravdu spousta. Její kvalitu a druhy posuzují stále dokola nejrůznější testy. Vědci a lékaři se také neustále pokoušejí o popis jejích účinků na lidský organismus. Je vhodná v těhotenství, ovlivňuje krevní tlak? A tak dále a tak dále.

 • Illy káva – nový zážitek pro milovníky ranního kafíčka

  8. 3. 2013, 12:29 | Diskuze (0)

  Milovníci specifického nápoje s charakteristickou silnou vůní a černou barvou jistě vědí, že směs mletých pražených plodů kávovníku obsahuje mimo jiné alkaloid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost a pro jeho povzbuzující účinky se káva pije především.

 • Zelená káva – cesta k vašemu zhubnutí

  7. 3. 2013, 16:47 | Diskuze (1)

  Jestliže vás trápí nadváha a vy se chcete bezbolestným a přitom účinným způsobem zbavit vašich přebytečných kilogramů a přitom své tělo neochudit o potřebné živiny, je pro vás ideální volbou zelená káva.

 • Zrnová káva akce

  7. 9. 2012, 11:36 | Diskuze (0)

  Zrnková káva je jednoznačně doporučována k přípravě lahodného šálku kávy. Nejlepší je z čerstvě namleté. Požitek z takto připravené kávy pak nemá konkurenci. Zrnková káva akce je ideální šancí k nákupu té nejlepší kávy za super ceny.

 • Káva akce

  23. 8. 2012, 10:11 | Diskuze (0)

  Káva je jednou z nejobchodovatelnějších komodit v celosvětovém měřítku. Káva se pěstuje na mnoha kontinentech, kde jsou pro ni ty nejvýhodnější klimatické podmínky. Káva akce je příležitostí nákupu kvalitní kávy za velice příznivé ceny.

Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail: info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.