Naše nabídka presovače na kávu a příslušenství

Presovač na kávu

Presovač na kávu

30. 7. 2012, 10:25

Káva, to není jen pověstný životabudič, bez kterého si mnozí z nás v podstatě nedokážou představit jediný den, natož pak ranní probuzení. Příprava kávy je rituál. Tady pro některé z nás. Turka nebo preso? Konvice s vodou nebo domácí presovač?

Naše nabídka presovače na kávu a příslušenství
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Presovač na kávu

Vedle klasické české speciality, tedy turecké kávy, patří k nejoblíbenějším variantám tohoto nápoje právě preso. Tedy r káva připravená a především přefiltrovaná ve speciálním přístroji - presovači na kávu. Díky tomu se v presu nesetkáte se sedlinou z kávy, tedy s logrem. Její chuť a aroma ale zůstanou zachovány, Nejedná se o žádnou rozpustnou náhražku.

Pořiďte si presovač na kávu domů

Presovače na kávu byly ve svých počátcích především vybavením kaváren, cukráren, později restaurací a podobně. Dnes není absolutně problém pořídit si presovač na kávu domů, prostě do každé domácnosti. Firem, které se specializují na prodej kávy i přístrojů určených pro její přípravu je nespočetně. Většinou dodávají jak presovač, tak i veškeré doplňky, filtry a podobně a samozřejmě i to nejdůležitější - kávu. Ať už v klasických baleních nebo v podobě velmi moderních a praktických kapslí.

Od nejednodušších k mistrům

Presovač na kávu vlastně funguje na principu jejího přefiltrování a mírného napěnění. Nejdokonalejší "mistři" v nabídkách ale vytvoří i cappuccino, latte s hustou mléčnou pěnou a tak dále. Záleží jen na vás, jaké kávě dáváte přednost, jaký presovač si domů pořídíte. Nabídka je nekonečná. A jak tedy vlastně fungují. Někdy vložíte filtr, na něj kávu, pak horkou vodu a pak stlačíte ramena presovače dolů. Za 20 sekund je hotovo. Zmíněné skutečné mistry presovače naplánujete dokonce tak, že káva bude hotová a tak akorát teplá přesně ve chvíli, kdy ráno otevřete oči nebo kdy se vrátíte z práce.

A co náplň

Do presovačů můžete dát klasickou kávu nebo existují varianty na kapsle. V kapsli už je přesně namíchaná káva s mlékem, cukrem, cappuccino, latte s hustou pěnou. Prostě to, co máte nejraději, to co jste si vybrali. Stačí kapsli vložit a stisknout start!

Zobrazení: 240189 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Káva v těhotenství

  16. 5. 2013, 10:47 | Diskuze (0)

  O kávě už toho bylo napsáno opravdu spousta. Její kvalitu a druhy posuzují stále dokola nejrůznější testy. Vědci a lékaři se také neustále pokoušejí o popis jejích účinků na lidský organismus. Je vhodná v těhotenství, ovlivňuje krevní tlak? A tak dále a tak dále.

 • Illy káva – nový zážitek pro milovníky ranního kafíčka

  8. 3. 2013, 12:29 | Diskuze (0)

  Milovníci specifického nápoje s charakteristickou silnou vůní a černou barvou jistě vědí, že směs mletých pražených plodů kávovníku obsahuje mimo jiné alkaloid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost a pro jeho povzbuzující účinky se káva pije především.

 • Zelená káva – cesta k vašemu zhubnutí

  7. 3. 2013, 16:47 | Diskuze (1)

  Jestliže vás trápí nadváha a vy se chcete bezbolestným a přitom účinným způsobem zbavit vašich přebytečných kilogramů a přitom své tělo neochudit o potřebné živiny, je pro vás ideální volbou zelená káva.

 • Zrnová káva akce

  7. 9. 2012, 11:36 | Diskuze (0)

  Zrnková káva je jednoznačně doporučována k přípravě lahodného šálku kávy. Nejlepší je z čerstvě namleté. Požitek z takto připravené kávy pak nemá konkurenci. Zrnková káva akce je ideální šancí k nákupu té nejlepší kávy za super ceny.

 • Káva akce

  23. 8. 2012, 10:11 | Diskuze (0)

  Káva je jednou z nejobchodovatelnějších komodit v celosvětovém měřítku. Káva se pěstuje na mnoha kontinentech, kde jsou pro ni ty nejvýhodnější klimatické podmínky. Káva akce je příležitostí nákupu kvalitní kávy za velice příznivé ceny.

Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail: info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.